WIELKIE POWROTY I DEBIUTY! SUNRISE FESTIVAL OGŁASZA KOLEJNE GWIAZDY

WIELKIE POWROTY I DEBIUTY! SUNRISE FESTIVAL OGŁASZA KOLEJNE GWIAZDY

Ruszyła machina Sunrise Festival! Dziś poznaliśmy kolejne wielkie gwiazdy, które dadzą pokaz swoich umiejętności na osiemnastych urodzinach festiwalu wschodzącego słońca. Bez wątpienia możemy spodziewać się na nim wielkich powrotów znany artystów oraz spektakularnych debiutów rozpoczynających swoją karierę muzyków.

 

Jako pierwszy do składu wirtuozów dołączył Sikdope. Jego ubiegłoroczny, niezapomniany występ w Podczelu uznaliście za jeden z najlepszych, dlatego nie może go zabraknąć na naszych 18. urodzinach! Jako jeden z nielicznych polskich artystów wydaje swoją muzykę w najważniejszych światowych wytwórniach, tworząc single z najznakomitszymi ikonami muzyki klubowej. Posiada swój własny, niepowtarzalny styl, którego energia pozbawia tchu każdego bez wyjątku.

Sikdope

Sikdope

Sety Dawida to unikatowa wybuchowa mieszanka szybkich, skocznych melodii, niewyczerpanych zasobów power’a i niekończącej się dawki ekstazy. Poczujecie to ponownie w piątek 22 lipca na Red Stage.

W południe dotarła do nas informacja, że do Podczela powróci także wszystkim dobrze znany Alok! Brazylijczyk zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu TOP 100 DJ’s według prestiżowego, brytyjskiego czasopisma DJ Magazine. To właśnie jego show wielu z Was uznało za najlepszy set Sunrise Festival 2019. Twórca gatunku brazilian-bass zabrał Was wtedy w niekończącą się opowieść po świecie muzyki klubowej, doprowadzając tysiące festiwalowiczów do stanu prawdziwej euforii.

Alok potrafi dołożyć do pieca i robi to z wyjątkowym rozmachem! Jego występy to zestawienie dobrze znanych muzycznych przebojów i energetycznych rewelacji. Brazylijczyk jest również twórcą wielu światowych hitów, których z pewnością nie może zabraknąć w Podczelu. Radości będzie aż nadto. Alok wystąpi w sobotę 23 lipca na Red Stage.

Alok

Alok

Na Sunrise Festival po kilku latach przerwy powróci także niekwestionowany król progresywnego house’u – Alesso! Śmiało można nazwać go żywą legendą sceny klubowej. Od lat obdarowuje nas ikonicznymi melodiami, które nuci cały świat. Jego „Calling„, „Years” czy „If I Lose Myself” można wręcz nazwać hymnami, które wybrzmiewają z gardeł milionów ludzi na całym świecie. Nie brakuje mu także odwagi do podejmowania ryzyka, o czym świadczy jego wchodzenie w kolaboracje z gwiazdami pop’u. Zaowocowało to na przykład radiowym przebojem z Katy Perry – „When I’m Gone”.

Alesso

Alesso

Ostatnio Alesso kieruję się w stronę gatunku tech-house, co jeszcze bardziej nakręca głodnych wrażeń miłośników imprezowania. Będziecie mieli okazję poznać różne oblicza Alesso już w sobotę 23 lipca na Red Stage. Z pewnością nie zabraknie nowej dawki muzyki i niepochamowanego szaleństwa.

Czwartym artystą, którego występ ogłosiliśmy w poniedziałek, jest innowacyjny Shiba San. Ten francuski przedstawiciel szeroko pojętej muzyki house coraz śmielej szybuje w wyżyny swoich możliwości, zaskakując powiewem świeżości w swojej twórczości. W przeszłości był związany z hip-hop’ową sceną, co z sukcesem potrafi wykorzystać na rzecz swojej klubowej odsłony. Jego specjalizacją jest tworzenie niezwykle kołyszących utworów, które nie pozwalają pozostać nogą w jednym miejscu. Zwinnie porusza się w klimatach chicago/deep/garage house, ale nie stroni także od mocniejszych bitów z gatunku bass house. Shiba San poderwie Was do tańca pierwszego dnia naszych 18. urodzin, w piątek 22 lipca na Silver Stage.

18 urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.

Shiba

Shiba

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk oraz Tchami.

Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl