WIELKIE GWIAZDY TRANCE I ELECTRO ZASILAJĄ LINEUP SUNRISE FESTIVAL 2022!

WIELKIE GWIAZDY TRANCE I ELECTRO ZASILAJĄ LINEUP SUNRISE FESTIVAL 2022!

Już tego lata wielkie święto fanów elektronicznych i trance’owych dźwięków. Cykliczny Lineup Sunrise Festival właśnie osiąga pełnoletniość, bo gwiazdy światowego formatu odwiedzą go już po raz osiemnasty. W okresie 21-24 lipca 2022 roku sceny na lotnisku w Podczelu rozgrzeją się do czerwoności. Ponownie zabrzmią rytmiczne basy i szalone wakacyjne melodie. Ten niezwykły czas spotkania artystów z najwierniejszymi fanami będzie najlepszą formą aktywnego wypoczynku nad morzem. Po prostu nie może Was tam zabraknąć!

Jak co roku w Kołobrzegu zjawią się niezwykli wykonawcy, tacy jak: David Guetta, Alesso, Paul van Dyk, Yellow Claw i Tchami, Faithless, Eric Prydz, Borgore, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, ATB, Paul Kalkbrenner,  Oliver Heldens, Aly & Fila, Brennan Heart i wielu innych znamienitych gości. Łącznie wystąpi ponad setka artystów, którzy będą mogli zaprezentować się na pięciu ogromnych scenach. Takiego show jeszcze w Podczelu nie było. Organizatorzy zapowiadają największy w historii festiwal, który dotychczasowe edycje Lineup Sunrise Festival ma pobić na głowę. Przyjdźcie na koncert i przekonajcie się o tym osobiście! To będzie prawdziwa gratka dla fanów gatunków electro i trance. Największe wydarzenie muzyczne w Polsce tego lata z pewnością odbije się szerokim echem.

Giuseppe

Lineup Sunrise Festival po raz pierwszy odbył się w 2003 roku i od tego momentu ostatni tydzień lipca jest kojarzony z wielką fetą muzyki electro, trance, techno czy house. W roku 2020 festiwal miał dość smutną oprawę. Z powodu pandemii odbył się bowiem bez udziału publiczności. Osoby zainteresowane mogły jedynie wysłuchać transmisji w formie streamu internetowego oraz audycji radiowej. Na szczęście teraz amatorzy tych specyficznych klimatów będą mogli się bawić na miejscu i otrzymać cenne autografy od swoich ulubionych wykonawców.

Zdecydowanie będzie się działo!

Lista gwiazd, które zaprezentują się w Kołobrzegu będzie sukcesywnie uzupełniana. Na dzień dzisiejszy już wiadomo jednak, że miłośników festiwalowych klimatów zaszczyci po raz pierwszy swą obecnością holenderski wykonawca Loopers, który nie ma sobie równych, jeśli chodzi o muzykę electro- house. Artysta nagrywał z takimi legendami jak Martin Garrix i stworzył wiele ciekawych produkcji. Najbardziej znany jest jego energetyczny singiel o bardzo sugestywnym tytule „Game over”. Niesamowity Holender wystąpi 23 lipca na Red Stage. Urzeknie Was charyzmą, zróżnicowanymi bitami i niepowtarzalnym stylem. Fani artysty oniemieją z wrażenia.

Drugą ważną gwiazdą, której udział w imprezie właśnie został potwierdzony, jest Giuseppe Ottaviani, wykonawca uznany na całym świecie i uwielbiany przez znawców tematu. Pojawi się na kołobrzeskiej scenie ponownie po dekadzie. W roku 2021 uzdolniony artysta z Włoch dał sporo radości polskiej publiczności, która z pewnością liczy na powtórkę po dziesięciu latach. Giuseppe jest mistrzem występów na żywo, posiada niezwykłe umiejętności, które wciąż szlifuje, co będą mogli wkrótce zweryfikować wielbicie jego talentu. Jego sety nigdy nie przechodzą bez echa, robią wrażenie nawet na osobach, które słyszą je po raz pierwszy w życiu. Energiczny Włoch porywa ludzi zgromadzonych pod sceną i hipnotyzuje ich dźwiękami trafiającymi prosto do ich serc. Po występie tego artysty zawsze następują gromkie owacje. Ottaviani zarażą pasją, poczuciem humoru i nieszablonową formą przekazu. Zagorzali fani artysty doskonale wiedzą, o czym mowa i jak wielkim przeżyciem jest wysłuchanie jego muzyki w formie live.

Loopers

Loopers

Jeśli muzyka elektryczna i trance’owa gra Wam w duszy i kochacie takie klimaty, zapraszamy na Lineup Sunrise Festival na lotnisko Podczele, które pod koniec lipca zabrzmi głośno i donośnie. Dobra zabawa gwarantowana! Wkrótce poznamy również kolejne gwiazdy, które w wakacje przyjadą do Kołobrzegu, by zagrać specjalnie dla Was. Nie możecie przegapić prawdziwego święta dobrej muzy! Już teraz rezerwujcie sobie czas w drugiej połowie lipca!