SUNRISE FESTIVAL OBCHODZI W TYM ROKU 18 URODZINY – ZNAMY KOLEJNYCH WIELKICH ARTYSTÓW

SUNRISE FESTIVAL OBCHODZI W TYM ROKU 18 URODZINY - ZNAMY KOLEJNYCH WIELKICH ARTYSTÓW

Sunrise Festival to jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej skierowany dla fanów muzyki elektronicznej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-24 lipca na lotnisku w Podczelu(Kołobrzeg). Organizator imprezy – MDT Production obiecuje, że będzie to największa i najbogatsza edycja festiwalu. W tym roku impreza obchodzi swoje 18-ste urodziny! Kogo zobaczymy na scenie?

Impreza ma być legendarna! Na 5 gigantycznych scenach zagra ponad 100 artystów. Na lotnisku w Podczele wystąpią między innymi: Paul van Dyk, Alesso, Marshmello, David Getta, Aly & Fila, Tchami, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, Malaa, Alok czy Faithless.

ATB

ATB

Organizator ogłasza kolejnych artystów – cenionych na całym świecie wielkich DJ’ów.

Pierwszy z nich, to wielki powrót po latach na scenę festiwalu wschodzącego słońca. Na 18 urodzinach Sunrise Festiwal będziemy bawić się razem z legendarnym ATB – niemieckim DJ’em i producentem muzycznym, znanym z hitów takich jak: Ecstasy, 9PM czy Your Love.

Alex

Alex

Andre Tanneberger to ikona muzyki elektronicznej, który już od ćwierć wieku porusza muzyczne dusze na całym świecie. Stworzył 11 studyjnych albumów, które zmieniły oblicze muzyki elektronicznej. Andre porywa miliony osób swoją energią i charyzmą. To będzie niezapomniany, energiczny i wyjątkowy set! ATB pojawi się już w niedzielę 24 lipca na spektakularnej White Stage.

Nicky

Nicky

Przed ATB na tej samej scenie najlepsze trensowe dźwięki zaserwuje wyjątkowy Alex M.O.R.P.H.! To jeden z najdłużej utrzymujących się na rynku muzycznym specjalista od muzyki trance, swoją karierę rozpoczął w połowie lat dziewięćdziesiątych w Niemczech. Obecny na największych światowych imprezach z imponującym dorobkiem docenianych i lubianych produkcji Alex M.O.R.P.H. to rozchwytywany producent muzyczny.

JORDAN

JORDAN

GARETH

GARETH

Na swoim koncie ma remixy ponad 70 utworów znanych producentów oraz 30 wydań własnych produkcji. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Paul van Dyk, Above & Beyond czy Armin Van Buuren. Na urodzinach Sunrise Festival nie zabraknie euforycznych melodii płynących prosto z jego serca. Stworzy emocjonalne napięcie i przeniesie publikę festiwalu w lepszy świat.

Kolejna gwiazdą która zaszczyci swoją obecnością na Sunrise Festiwal jest wyjątkowy holenderski DJ i producent, założyciel wytwórni Protocol Recordings – Nicky Romero. Prawdziwa gwiazda muzyki klubowej, autor ogromnej ilości hitów klubowych, z których wiele pokryło się platyną. Rozpoznawalność zdobył po wydaniu Toulouse – produkcji, która okazała się internetowym viralem i osiągnęła ponad 450 mln wyświetleń na YouTube. Do jego największych hitów bez wątpienia zaliczyć można: Like Home, Legacy czy Metropolis. Nicky jest autorem oficjalnych remixów dla takich gwiazd jak: Calvin Harris, Madonna, Kelly Clarkson, Flo Rida, Linkin Park i Usher. Energiczny set Nicky’iego Romera wybrzmi już 24 lipca na Blue Stage!

Dwa dni wcześniej, 22 lipca imprezę rozkręci brytyjczyk Jordan Suckley – radiowiec, DJ i producent muzyczny wierny gatunkowi tech-trance. Skomponował i zremiksował znane utwory na albumach, które osiągnęły pierwsze miejsce na amerykańskiej liście iTunes Dance Charts. Przygotujcie się na olbrzymią dawkę energii, potężne basy i szybkie bity, które porwą publikę.

W piątek 22 lipca na Blue Stage pojawi się również Gareth Emery – brytyjski DJ i producent, który w tym roku obchodzi jubileusz dwudziestolecia za konsoletą i w tym czasie zdążył wyrobić sobie bardzo silną markę. Występuje pod wieloma pseudonimami, na przykład: GTR czy Cupa. Ambitna postać trance’owej sceny, autor hitu Concrete Angel czy Long Way Home, które osiągnęły kilkadziesiąt milionów odtworzeń na YouTube. W swoim dorobku ma 4 rewelacyjne albumy.

Sunrise Festival powraca i obchodzi swoje 18 urodziny! Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej imprezy. Już 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu będzie można usłyszeć szeroki przekrój muzyki elektronicznej: house, trance, techno, progressive, bass, hardstyle, elektro, future. Na czas eventu powstanie festiwalowe miasteczko SunCity – teren z polami namiotowymi o różnych standardach i domkach VIP premium klasy. Nie może cię zabraknąć!

Bilety do zakupienia na stronie internetowej organizatora https://bilety.sunrisefestival.pl