Sunrise Festival – na scenie dwie największe ikony House i Techno!

Sunrise Festival - na scenie dwie największe ikony House i Techno!

To niesamowite, ale w tym roku będziemy świętować 18. urodziny Sunrise Festival. Podczas tej jubileuszowej imprezy – wielkiej osiemnastki – wystąpi dla Was jedyny taki lineup w historii! Już teraz znajdziemy w nim kilkudziesięciu znakomitych muzyków, a liczba ta stale rośnie – i to w zaskakująco szybkim tempie. Chcemy, żebyście byli z Nami na bieżąco i dlatego właśnie dziś przedstawimy Wam kolejnych, nietuzinkowych artystów, którzy zagrają podczas tegorocznej edycji w Podczelu. Jesteście gotowi?

Pierwsza postać to bez dwóch zdań legenda. Przedstawiciel samej czołówki berlińskiego techno, znany i uwielbiany na całym świecie. Prawdziwa ikona z ogromną ilością talentu. Jeśli nie siedzicie – to lepiej usiądźcie! Podczas tej edycji Sunrise Festival wystąpi dla Was nie kto inny jak niewiarygodny Paul Kalkbrenner. Jesteśmy pewni, że znacie „Sky And Sand” jego autorstwa – można powiedzieć, że ten utwór stał się czymś w rodzaju elektro-hymnu, uwielbianego na każdym kontynencie. Sądzimy, że nie będzie przesadą stwierdzenie, że uwielbianego w każdym zakątku Ziemi. Nie tylko talent, pasja, ale przede wszystkim ogromna miłość do każdego dźwięku, który tworzy – ten unikalny zestaw cech składa się na sukces jego twórczości.

PAUL

PAUL

Jeżeli istnieje ktoś, kto potrafi porwać publikę już od pierwszych dźwięków swojego występu, to bez wątpienia jest to Paul. Stworzył wiele płyt, których echo po dziś dzień krąży po świecie elektronicznej muzyki. Są to utwory, które wybrzmiewać będą z głośników latami. Warto dodać, że jest autorem unikatowej ścieżki dźwiękowej do kapitalnego filmu „Berlin Calling” . Nie tylko muzyk, ale i dodatkowo aktor – jedna z głównych ról została odegrana właśnie przez niego. Jest to wszechstronny artysta, którego występ w Polsce był wyczekiwany przez wielu. Z radością informujemy, że usłyszycie Paula podczas jego live show 24. lipca… i to na Red Stage’u!

 

JAX-JONES

JAX-JONES

Siedzicie dalej? To nie wstawajcie. Niech scena zapłonie! Jeszcze tego samego dnia, no i też na Red Stage’u, wystąpi jedyny w swoim rodzaju, niesamowity, pełen charyzmy oraz talentu brytyjczyk Jax Jones. Czy trzeba przedstawiać tego wybitnego twórcę house? Jesteśmy pewni, że nie! Już wiele lat tworzy niesamowite krążki, które na krótko po wypuszczeniu stają się przebojami na skalę światową. Niczym czarodzej każdym dźwiękiem porywa tłumy ludzi z całego kontynentu do tańca. W tym roku zaczaruje Was, no i dla Was, w Podczelu! Zaledwie kilka lat temu występował na scenie Sunrise Festival – zapadł głęboko w pamięć, zostawiając dobre wspomnienia, ale i pozostawiając za sobą niedosyt niezwykłej twórczości. Nietuzinkowy klimat jego utworów każdego wprawi w ruch. Twórczość Jaxa nakarmi wszystkich głodnych muzyki z gatunku house’u, ale i amatorów dobrego vibe’u. Klasyki, takie jak „Breathe„, „I Got U” i „You Don’t Know Me” są znane i uwielbiane na całym świecie.

Zapraszamy Was do udziału w 18. urodzinach Sunrise Festival. Impreza odbędzie się 21 – 24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu (Kołobrzeg).
Czy kiedykolwiek miała miejsce większa edycja festiwalu? Nie – po raz pierwszy w historii osiągnie taką skalę.
Nie tylko największa, ale i najbogatsza – to zapewnienia prosto od organizatora, MDT Production.

Co zastaniecie na miejscu?
5 ogromnych scen, a na nich wystąpi dla Was ponad 100 znakomitych artystów.
Kogo zastaniecie na miejscu?
Jak już wiadomo w tym roku w Podczelu wystąpią dla Was tak znakomici i znani na całym świecie przedstawiciele muzyki elektronicznej jak Aly & Fila, Borgore, Brennan Heart (i to z własną sceną I AM HARDSTYLE), David Guetta, Faithless, Alesso, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk, Nicky Romero, Alok, Modestep, a także Tchami.

Jeśli chcesz zakupić bilety to pamiętaj, że możesz to zrobić tylko za pomocą strony internetowej Sunrise Festival.
Znajdziesz je pod tym linkiem – https://bilety.sunrisefestival.pl

18. urodziny ma się tylko raz w życiu!
Dołącz do Nas i świętujmy razem osiemnastkę Sunrise Festival przy akompaniamencie dźwięków elektro.
Czekamy na Ciebie i do zobaczenia!