Legendy trance odwiedzą Kołobrzeg!

Legendy trance odwiedzą Kołobrzeg!

Już niebawem startuje kolejna edycja najpopularniejszego festiwalu muzyki elektronicznej – znanego każdemu pod dumną nazwą SUNRISE! Jeden z największych festiwali muzyczny w Europie Środkowo-Wschodniej, zrzesza za każdym razem pod sceną miliony uczestników, którzy z niecierpliwością czekają na spotkanie z największymi gwiazdami ze świata muzyki.

W tym roku, odbędzie się wyjątkowy jubileusz, gdyż SUNRISE skończy osiemnaście lat! Z tej okazji, organizatorzy wydarzenia sukcesywnie ujawniają, kto pojawi się w Kołobrzegu. Na chwilę obecną znamy już pięć światowej sławy nazwisk, które przejmą kołobrzeską trance scenę i zapewniamy, że już w tym momencie jest to jeden wielki sztos!

RUBEN

RUBEN

Pierwsza, potwierdzona persona, to Giuseppe Ottaviani, którego udział na tegorocznym festiwalu wywołał euforię wśród polskich fanów, zrzeszających się pod nazwą Polish Trance Family. Giuseppe, to osobistość, którą uwielbia niemalże cały świat. Artysta, dzięki swoim niepowtarzalnym występom LIVE, zrzesza fanów trance z całej kuli ziemskiej! Włoch urzeka nas swoim niepodrabialnym stylem i osobowością, a jego Live’y gromadzą tłumy ludzi. Po dziesięciu latach nieobecności powraca do nas z iście włoską energią, aby zaprezentować jeden z najlepszych spektakli muzycznych, przepełniony masą pozytywnej energii i najlepiej wyselekcjonowanych brzmień. To niebywałe przedstawienie, zaplanowano na 23 lipca, na słynnej niebieskiej scenie!

Ilan

Ilan

Kolejna muzyczna petarda, którą będziemy mieli okazję spotkać nad polskim morzem, to Ruben De Ronde, czyli legenda, bez której audycja A State Of Trance nie miałaby racji bytu. Zajmuje się głównie progresywną odmianą muzyki trance, choć zdarza się, że spod jego batuty, wychodzą o wiele cięższe brzmienia. Wielokrotnie przyznawał, iż uwielbia grać w Polsce, dlatego przygotujcie się na iście kosmiczny set, który usłyszycie już w piątek, 22 lipca na Blue Stage!

Po chwilowej nieobecności, powróci do nas, aby rozgrzać Kołobrzeg Ilan Bluestone, który zasłynął setem na ASOT 1000 Poland. Jest królem melodii progresywnych, który od ponad 10 lat urzeka słuchaczy muzyką z pogranicza progressive trance. Bluestone, to twórca najwyśmienitszych melodii, które nucimy sobie pod nosem (i nie tylko)! Aby zaznać tej niesamowitej energii, którą Ilan chętnie dzieli się ze swymi odbiorcami, musicie zjawić się na Blue Stage już 23 lipca!

Marlo

Marlo

Kolejny raz na Sunrise Festival zagości MaRLo, który zaprezentuje nam jeden ze swoich najlepszych setów. Twórca hitu „Lighter Than Air”, bezdyskusyjnie udowadnia nam, że oprócz przepełnionych pozytywną energią setów,  ma też niezłe zdolności produkcyjne. Dowodem na to, jest wygrana z 2019 roku w plebiscycie A State Of Trance, w kategorii; najlepsza trance’owa produkcja. Jednego możecie być pewni – zwycięskich setów na pewno nie zabraknie, podczas występu, zaplanowanego na 22 lipca na Blue Stage!

Prawdziwą muzyczną petardę tegorocznego Sunrise, zostawiliśmy na sam koniec! Otóż, do grona wymienionych wyżej legend dołącza wyjątkowy i niepodrabialny Andrew Rayel! Będzie to pierwsza wizyta artysty w Polsce, dlatego cieszy podwójnie i możemy być pewni, że czeka nas niepowtarzalne show! Andrew przez wiele lat tworzył muzykę, przy wsparciu samego Armin van Buuren’a, który to, ze względu na jego niebywałe poczynania osobiście mianował go odkryciem roku 2012. Słynie on, z komponowania na maska energetycznych utworów, które porwą do tańca nawet największego na świecie leniucha. Jego twórczość charakteryzują dwa wyśmienite albumy, pełne melodyjnego trance’u, skomponowanego w mistrzowsko dobry sposób! Wszystkich tancerzy (tych zawodowych i nie tylko) zapraszamy zatem w sobotę 23 lipca na Blue Stage!

Andrew

Andrew

Osiemnastka Festivalu Sunrise zaplanowana jest na lotnisku w Podczelu w dniach 21-24 lipca 2022 roku. Bezdyskusyjnie będzie to największa edycja festiwalu, zrobiona z pompą i na bogato, za co ręczy osobiście organizator – MDT Production! Obok legend trance, które zawładną słynna Blue Stage, obecność potwierdziły takie gwiazdy jak; David Guetta, ATB, Aly&Fila, Brennan Heart z własną sceną, Eric Prydz, Fatboy Slim, czy Marshmello. Nie ma co się zastanawiać – musisz tam być!