Kolejne gwiazdy dołączają do i tak już bogatego lineup’u SUNRISE FESTIVAL

Kolejne gwiazdy dołączają do i tak już bogatego lineup’u SUNRISE FESTIVAL

Sunrise Festival zbliża się wielkimi krokami. To jedna z największych imprez muzycznych w Polsce, która przyciąga fanów muzyki elektronicznej. Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają kolejne gwiazdy, które zasilą line-up tegorocznego eventu. To najlepsi z najlepszych, ikony muzyki klubowej. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że na scenie w Podczelu wystąpią między innymi: ATB, Nicky Romero, Alok, Gereth Emery, Paul KalkBrenner, Yellow Claw, Borgore czy Alesso.

Znakomici wykonawcy w jednym miejscu! Kto jeszcze dołączy do tego zacnego grona?

 

Na początek ktoś, kogo wyczekiwały tysiące osób w naszym kraju. Na 18-stych urodzinach Sunrise Festival pojawi się sam Eric Prydz! Ten szwedzki DJ i producent muzyczny znany także pod pseudonimami Cirez D i Pryda, od dekad należy do czołówki artystów muzyki elektronicznej. To prawdziwy maestro konsolety, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w latach 80. Sławę przyniosły mu „Liberate”, „Proper Education” czy „Pjanoo”, które znalazło się na szczytach list przebojów na całym świecie. Jego międzynarodowy hit z 2004 roku „Call On Me” osiągnął ponad  38 mln wyświetleń na YouTube. Porywa słuchaczy hipnotyzującymi dźwiękami i przenosi ich w pozaziemskie klimaty. Jego muzyka ma duszę i zapewnia ogromną dawkę emocji. Swoim setem zabierze nas do innej rzeczywistości już niebawem – w niedzielę 24 lipca na Red Stage.

Eric Prydz

Eric Prydz

Następny artysta odwiedził Polskę już kilkakrotnie i za każdym razem zostawił po sobie niesamowite wspomnienie. Na Sunrise grał już w 2017, 2018 i 2019 roku. To uwielbiany Oliver Heldens! Ten holenderski producent muzyczny zdobył popularność, gdy swoim utworem „Gecko” zwrócił uwagę Tiesto, z którego wytwórnią podpisał kontrakt muzyczny. Został mianowany jednym z twórców gatunku future-house. Jego „Can’t Stop Playing” i „Koala” nuci pod nosem każdy miłośnik klubowych brzmień. Pod swoim drugim pseudonimem HI-Lo podbija techniczny rynek elektroniki. Kocha grać dla polskiej publiki i będzie mieć do tego kolejną okazję na festiwalu wschodzącego słońca w piątek 22 lipca. Dajcie się porwać jego uśmiechowi i pozytywnej energii. Olivera Heldensa wyczekujcie pod White Stage.

 

Do lineup’u Sunrise Festival dołącza również La Fuente! Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w Holandii. Swoją karierę rozwinął bardzo szybko i obecnie gra wiele koncertów poza granicami swojego kraju. Na Sunrise Festival gościł już dwukrotnie w poprzednich latach. Sławę zyskał jako jedna z najbardziej różnorodnych i entuzjastycznych postaci house’owej sceny. Nie boi się eksperymentów muzycznych. Jego sety są unikane, energiczne i zwariowane. Kocha mocny bas i super szybkie samochody. Jego występy przyciągają tysiące fanów Dla wielu uczestników festivalu wschodzącego słońca jego występ będzie spełnieniem marzeń. La Fuente wystąpi w piątek 22 lipca na White Stage.

Oliver Heldens

Oliver Heldens

Przypomnijmy, że tegoroczny Sunrise Festival powraca po przerwie i obchodzi swoje 18 urodziny! Organizator MDT Production obiecuje, że będzie to największa i najbogatsza edycja imprezy, jaką kiedykolwiek udało się zorganizować. Festival wschodzącego słońca po raz pierwszy będzie trwać 4 dni – odbędzie się w dniach 21-24 lipca na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Specjalnie na potrzeby imprezy stworzone zostanie festiwalowe miasteczko SunCity. Na jego terenie będą pola namiotowe o różnych standardach oraz specjalne domki VIP klasy premium.

La Fuente

La Fuente

Usłyszymy szeroki przekrój muzyki elektronicznej: house, trance, progressive, bass, techno, hardstyle, elektro, future. To będą wyjątkowe i niezapomniane chwile! Powstanie 5 gigantycznych scen, na których swój popis da ponad 100 artystów. Jak do tej pory, wiadome jest, że pojawią się między innymi: Paul van Dyk, Alesso, Marshmello, David Getta, Aly & Fila, Tchami, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, Malaa, Alok czy Faithless – cenieni na całym świecie wielcy DJ-e. Ale to nie koniec, bo wkrótce ogłoszeni zostaną kolejni artyści.

Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów muzyki elektronicznej i nie może Cię tam zabraknąć!

Oficjalne bilety są dostępne wyłącznie na stronie organizatora: https://bilety.sunrisefestival.pl/