DUBSTEP NA SUNRISE FESTIVAL – OGŁASZAMY GWIAZDY SCENY ŚWIATOWEJ NOWEGO GATUNKU!

DUBSTEP NA SUNRISE FESTIVAL - OGŁASZAMY GWIAZDY SCENY ŚWIATOWEJ NOWEGO GATUNKU!

Sunrise Festival nareszcie powraca po pandemii! W 2020 roku musieliśmy zrezygnować z obecności publiki, a edycję 2021 przenieść na zupełnie inny termin W dniach 21 – 25 lipca możecie ponownie cieszyć się mnóstwem elektronicznej muzyki i poczuć klimat lata. Powiewem świeżości będą występy artystów specjalizujących się w gatunku, jakim jest dubstep!

Sunrise Festival odbędzie się na deskach Silver Stage zlokalizowanej na lotnisku w Podczelu. Wielkim festiwalem muzyki elektronicznej będzie można się cieszyć w dniach 21-25 lipca 2022 roku. Jest to dla nas świetna wiadomość i miło będzie ponownie zobaczyć pod sceną tłum osób spragnionych dźwięków muzyki elektronicznej! Organizator – MDT Production zapewnia, że będzie to najbardziej bogata i największa wersja festiwalu, jaką można było oglądać do tej pory.

Borgore

Borgore

Na lotnisku w Podczelu wystąpi ponad 100 artystów m.in. David Guetta, Alesso, Aly & Fila, Fatboy Slim, Marshmello, Oliver Heldens, Paul Kalkbrenner, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, Paul van Dyk, Niky Romero, Alok, Tchami oraz wiele innych! Występy odbędą się aż na 5 ogromnych scenach – obiecujemy, że widowisko bedzie niezapomniane, a artyści nie pozwolą wam odpocząć ani na moment!

Po wielkim sukcesie hardstyle’owego widowiska w 2019 roku organizatorzy pragną zadowolić następną grupę fanów. Tym razem oprócz house, electro czy techno z membran głośników popłyną dźwięki trapu, dubstep’u oraz bass’u! W tym roku przypada również 18-sta rocznica Sunrise Festival, więc jest to idealny sposób na jej uczczenie oraz wprowadzenie nowych gatunków muzycznych na naszą scenę!

NGHTMRE

NGHTMRE

Chcąc jak najbardziej zaskoczyć naszych fanów, pragniemy przedstawić legendę – Borgore’a! Izraelczyk skutecznie podbija scenę i zdobywa tysiące słuchaczy – zadba on, o mocne brzmienia, które nie pozwolą odpocząć uczestnikom festiwalu. Potężne nagłośnienie wprost rozwali scenę na kawałki. Jedno jest pewne – przed wstępem trzeba bardzo dobrze się wyspać, żeby podołać energii, jaką przekazuje Borogre!

Na scenie Silver Stage zagości także grupa Modestep, która działa już od 2010 roku! Jednym z ich topowych utworów jest Sunlight – który przyniósł im największy rozgłos. Ze swojej strony zapewniamy, żezespół z pewnością zaspokoi wszystkich fanów dubstep’u. Modestep zyskał renomę i nie bez powodu mówi się, że wraz z pierwszą płytą zespołu narodziło się electro. To nie koniec sukcesów, jakie odnieśli młodzi artyści – na ich koncie można doliczyć się współprac z najlepszymi wytwórniami muzycznymi na świecie. Na festiwalu usłyszymy na nim DJ seta, który eksploduje energią oraz niesamowitymi emocjami.

Modestep

Modestep

Kolejnym wyśmienitym gościem, który zagości na deskach Silver Stage jest holenderski zespół muzyczny Yellow Claw! ”El Terror” to nazwa jednego z utworów tego duetu, a jego nazwę z pewnością można użyć do opisu wrażeń, jakie odczuje każdy słuchający ich występu! Wybuchowe połączenie dubstep’u, trap’u, hardstyle’u oraz hip-hop’u zachwyci każdego, kto zdecyduje się uczestniczyć w Sunrise Festiwalu.

Pora na nutkę hardstyle’u – na lotnisku w Podczelu nie może zabraknąć HGHTMRE. Tyler to gwiazda muzyki elektronicznej  – jak nikt potrafi wprowadzić w osłupienie! Młody artysta tworzy muzykę wraz z czołowymi artystami dubstepowej sceny, podbijając serca fanów tego gatunku. Warto wspomnieć, że debiutancki album HGHTMRE odniósł wielki sukces i niemalże wspiął się na szczyt listy Billboard’u! Koszmar jakim jest ten młody artysta zechesz przeżywać cały czas!

fsasadfgfagfdss-

fsasadfgfagfdss-

Bilety na Sunrise Festival można zakupić jedynie na stronie  – https://bilety.sunrisefestival.pl Jesteśmy spragnieni zobaczenia was ponownie po długiej przerwie – z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie Sun Rise Festival’u! Do fanów muzyki elektronicznej – jest to idealna okazja na spotkanie waszych ulubionych artystów na żywo. Mamy nadzieję, że tę edycję zapamiętacie na bardzo długo, będziecie się świetnie bawić, a wasze ciała będą błagać o chwilę odpoczynku. Liczymy na waszą obecność i do zobaczenia 21 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu!