Carl Cox z własną sceną na Sunrise Festival 2022!

Carl Cox z własną sceną na Sunrise Festival 2022!

Z dnia na dzień otrzymujemy coraz to nowsze newsy odnośnie twórców, którzy wystąpią na tegorocznym Sunrise Festival. Na początku dostaliśmy bombę w postaci Alesso i Alok’a. Wow! Twórcy, którzy robią wrażenie, ale to nie koniec zasypywania nas wybuchowymi informacjami. Kolejny pocisk, który wywiera uśmiech na naszych twarzach to postać zwana jako Carl Cox!

To pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, król techno. Przez ponad 40 lat kariery dał się poznać fanom na całym świecie. Wielu określa go najlepszym DJ’em wszech czasów.

Carl zaczynał swoją karierę w połowie lat 80. Na początku jego rozpoznawalnym brzmieniem był hardcore i acid house. Jest właścicielem dwóch wytwórni muzycznych Intec Records oraz 23rd Century Records. Do 2016 był rezydentem Space na Ibizie, aż do jego zamknięcia. Na finałowej imprezie Closing Party odpalił 9 godzinny set! Robi wrażenie? Legenda.

Carl-Cox

Carl-Cox

Po wielu latach starań, aby Carl zagrał na festiwalu udało się i to nie byle jak- Dj zaprasza Was na swoją scenę „Carl Cox Invites” w piątek – 22 lipca. 

Anglik wystąpi w towarzystwie zaproszonych przez siebie gości, co jest gwarantem niezapomnianych brzmień i imprezy, którą zapamiętacie na lata. Takiej personie, aż trudno nie wierzyć, że będzie ogień.  Na scenie Carl’a zobaczycie też legendarny duet Sasha & John Digweed. Kolejny duet, który oczaruje Was swoim brzmieniem.
Ten pierwszy to niekwestionowany guru progressive house, po jego koncercie ludzie wychodzą jak byliby w hipnozie. Jest jednym z nielicznych artystów, który potrafi wczuć się w ludzkie emocje, dlatego też słuchając jego nut czujemy jakby one nas przenikały i były napisane specjalnie dla nas. Ten drugi w 2001r. był światowym numerem jeden.  Koncertował prawdopodobnie w każdej części świata, a niektórzy mówią, że był już w kosmosie i wszędzie gromadzi niezliczoną grupę fanów. Czy wiecie, że John to współautor kultowego „Heaven Scent”, które od wielu, wielu lat jest wzorem dla innych artystów!

Na scenie „Carl Cox Invites” zagra także profesor tech-house’u – Andrea Oliva, który znany jest z bujającego groove’u i klimatu rodem z Ibizy. Czyli lekko, miło i mega tanecznie. Pochodzący ze Szwajcarii Dj już jako 16 latek został zaproszony do zagrania w klubie Space na Ibizie. Kolejny kot na scenie przez duże K.

To nie koniec duetów na scenie – Anna Tur & Metodi Christov – to kolejna para, która umili Wam wieczór. Kolejny duet, który reprezentuje scenę podziemia! Niezwykle urocza i utalentowana Anna Tur to reprezentantka muzyki house po melodyjne techno, które potrafi wprowadzić publiczność w stan innej świadomości! Hiszpanka potrafi hipnotyzować i zapewnia emocje z innej galaktyki.

Metodi Hristov to artysta kompletny z  bardzo bogatym portfolio. Jego hobby to łączenie różnych stylów muzycznych, co daje nam widowisko nie do zapomnienia. Mimo krótkiego stażu w branży wydał już masę świetnych produkcji, które zachwyciły największe tuzy underground’u. Set tej pary może być wisienką na torcie sceny Carla Coxa. Ta dwójka potrafi szokować i zaskoczyć, więc bądźcie pewni, że nie wiecie czego się spodziewać. Jedynie do czego można przyjmować zakłady, to że będzie mega ogień na scenie.

Jesteśmy pewni, że dla wielu z Was scena Carl’a Cox’a to spełnienie marzeń. Legenda muzyki techno, pokaże że wiek nie ma znaczenia i to tylko cyferki. Oprócz znakomitych gości zobaczycie też potężną konstrukcję sceniczną, której Polska jeszcze nie widziała. Jak zapewniają organizatorzy ta edycja festiwalu będzie najbardziej efektowna, ze wszystkich które były dotychczas. Po gościach, którzy są zaproszeni, aż trudno im nie wierzyć  Tego nie można przegapić!

 

18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu.
Na miejscu zobaczycie 5 mega scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że na festiwalu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk oraz Tchami.

Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl